Translate

niedziela, 18 sierpnia 2013

Wywiad z Martiną

Hej!

Dziś dodam 2 wywiady z Martiną Stoessel (Violetta):Co sądzisz o modzie prezentowanej w serialu? 
-Stylizacje w Violetcie są super! Mamy świetnych kostiumologów. Naprawdę spisali się na medal. Stylizacje mają bardzo indywidualny charakter, każdy strój odzwierciedla cechy postaci. 


Jak w dwóch słowach opisałabyś stylizacje w Violetcie? 
-Wyluzowane i świeże. Myślę, że fani będą chcieli kopiować styl swoich ulubionych postaci, jak tylko je zobaczą. 


Opisz styl bohaterki, którą grasz? 
-Violetta ubiera się na luzie, ale jej styl zmienia się w trakcie sezonu. Nie mogę powiedzieć dlaczego, żeby nie zdradzać treści. Zmiany sposobu ubierania się podążają za zmianami wewnętrznymi bohaterki. I nic więcej nie powiem! 


Czy mogłabyś porównać swój osobisty styl do stylu Violetty? 
-W rzeczywistości ubieram się inaczej. Zazwyczaj nie noszę takich rzeczy jak ona. Violetta jest bardzo dziewczęca. Uwielbia pastelowe kolory i kokardy, a jej stroje są bardzo zwiewne. Ja wolę ostrzejszy styl, bardziej rockowy! 

Kto jest dla Ciebie wzorem do naśladowania pod względem stylu?
To proste! Uważam, że Miley Cyrus ma super styl. Jest świetna. Jest moją idolką. Zawsze ma super stylizacje i naprawdę wie, jak nosić ostre, rockowe ciuchy. Jest najlepsza!
Czy mogłabyś podzielić się z nami wskazówkami na temat mody?
Najlepsze, co mogę doradzić, to oryginalność. Fajnie jest bawić się modą i próbować różnych stylów, ale ja wolę wyróżniać się z tłumu i być inna, niż cała reszta świata.
Czy masz jeszcze jakieś wskazówki na temat mody?
Uważam również, że garderoba powinna być odbiciem osobowości człowieka. Niech twój styl wyjawia twoją osobowość. Niech twoja osobowość przebija przez ubiór, niech twoje ubranie będzie deklaracją. Trzeba być śmiałym i przebojowym, a przy okazji mieć z tego frajdę!
Jak wyróżniasz się z tłumu?
Moją wizytówką jest różowa szminka. Zawsze mam ją przy sobie i zawsze się nią maluję. Nigdy nie zobaczycie mnie bez różowej szminki!

Kolejny :

1. Jakie jest twoje ulubione jedzenie?
- Frytki w panierce! A w niedzielę jem pieczeń z rodziną. Kocham Coca - Colę.

2. Jaki musi być chłopak, aby był idealny dla ciebie?
- Najważniejsze jest to, aby był dobrym człowiekiem i kochał mnie za to jaka jestem!

3. Jakie są twoje wskazówki, aby utrzymać dobre ciało i formę?
- Żadne.

4. Jaka była twoja pierwsza randka?
- Jadłam na mieście z cichym chłopakiem.

5. A twój pierwszy pocałunek?
- Hahaha! Z chłopakiem, którego lubię na urodzinach.

6. Jak widzisz siebie za pięć lat?
- Mam nadzieję, że będę szczęśliwa z moimi przyjaciółmi i moją rodziną. Będę posuwać się naprzód w mojej karierze, ale nie myślę dużo o niej. Żyj dzisiejszym dniem!


Martina, powiedz nam gdzie filmowany jest serial?
Serial kręcony jest w Buenos Aires, w Argentynie, skąd pochodzę. W ogromnym studio niedaleko miejsca, w którym dorastałam.

Co możesz nam powiedzieć o planach zdjęciowych?
Jest dom Violetty, w którym spędza sporo czasu na początku serialu. To ogromna instalacja z sypialniami, gabinetem, kuchnią i dużym pokojem, jak również z super tajnym strychem.

Gdzie jeszcze rozgrywa się akcja serialu?
Jest jeszcze ogromna dekoracja będąca planem szkoły teatralnej nazywanej Studio 21. Jest w niej mnóstwo różnych sal lekcyjnych, biur i sal treningowych. Oprócz tego, jest wypełniona instrumentami muzycznymi!

Jak opisałabyś postać graną przez Ciebie?
Violetta jest bardzo impulsywna, ale jest również wspaniałą przyjaciółką. Jest bardzo skromna i zrobi wszystko dla swoich przyjaciół - i jest również romantyczką. Uwielbia się zakochiwać!

Co jeszcze możesz nam powiedzieć o Violetcie?
Violetta pochodzi z bardzo bogatej rodziny. Mieszka ze swoim ojcem, który jest bardzo surowy. Uwielbia śpiewać i grać na fortepianie!

Jesteś podobna do Violetty?
Jestem bardzo podobna do Violetty w wielu aspektach. Violetta jest nieśmiała, gdy jest wśród nowo poznanych ludzi, mam dokładnie tak samo. Jest również bardzo bezpośrednia i porywcza, czyli bardzo podobnie do mnie. Violetta lubi się zakochiwać - i to jest coś, co ja też uwielbiam robić!

Jesteś podobna do Violetty jeszcze w jakiś sposób?
Wydaje mi się, że jesteśmy podobne, jeśli chodzi o naszą miłość do muzyki. Uwielbiam śpiewać i Violetta szybko odkrywa, że też to kocha robić. Nie zdaje sobie z tego sprawy, gdy poznajemy ją po raz pierwszy - ale wkrótce się to zmienia.

Jak dostałaś rolę w tym serialu?
Byłam na castingu! To moją największa rola do tej pory i jestem naprawdę podekscytowana.

Jakie to uczucie być gwiazdą serialu?
Bardzo fajne! Jestem niezwykle dumna z programu i jestem nadzwyczaj dumna ze wszystkiego, co osiągnęliśmy do tej pory.Pomówmy o kręceniu serialu. Jak trudne są sceny tańca w Violetcie?
Jest dużo śpiewania i tańczenia w serialu. Uwielbiam czas, gdy możemy tańczyć! Osobiście, nie uważam by taniec był bardzo trudny. Myślę, że mam szczęście, bo zwykle przychodzi mi całkiem naturalnie.

Czy zapamiętanie choreografii sprawia Ci kiedykolwiek problem?
Było kilka scen, w których miałam kłopoty z nauczeniem się ruchów - ale staram się tym nie stresować. Zamiast tego, ciężko ćwiczę. Pracuję nad choreografią tak dużo jak to możliwe, by mieć pewność, że jestem wystarczająco dobra, gdy zaczynamy kręcić sceny.

Przyznaj się, Martina... Czy kiedykolwiek upadłaś podczas numerów tanecznych?
Oj, oczywiście! Każdy się wywrócił na planie. Ja przewróciłam się już niejeden raz podczas scen tańca. Każdy, prędzej czy później, coś pomyli czy zepsuje, więc nie myślimy o tym. Śmiejemy się z tego, a potem lecimy dalej.

Chcesz powiedzieć, że nigdy nie zawstydziła Cię wywrotka?
To może być żenujące dla niektórych, ale nie dla mnie. Każdy może śmiać się z tego - ale to nasza praca. Wszyscy aktorzy naprawdę dobrze się dogadują i naprawdę swobodnie czujemy się przed sobą już teraz. Jesteśmy tak dobrymi przyjaciółmi, że nie zawstydzamy się tego typu rzeczami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Piszcie wszystko co chcecie i myślicie o moich postach!;)