Translate

środa, 15 maja 2013

Martina stoessel

Trochę mnie martwi to że wogóle nie komentujecie moich postów na blogu,ale mam nadzieje że wkrótce sie to zmnieni !
                                            Martina Stoessel - Habla si puedes
                                                      Martina Stoessel - Te Creo
                                                        Martina Stoessel

Urodzona 21 marca 1997 roku w Buenos Aires, Martina Stoessel jest córką Alejandro Stoessel i Mariany Muzlera, ma brata Francisco, jest piosenkarka i aktorką Argentyńską. Kształcenie artystyczne rozpoczeła w młodym wieku, ucząc się gry na pianinie, śpiewu, teatru i tańca. Popularnośc zdobyła dzięki roli Violetty w serialu "Violetta" emitowanym na Disney Channel.

Jej ojciec jest producentem telewizyjnym, dyrektorem programu "Tańcz ze mną Paragwaj" wersja Paragwajska "Tańca z gwiazdami". Z ojcem w świecie rozrywki, to jest normalne że Martina rozpoczęła swoją karierę artystyczną  w młodym wieku.W 2011 roku Stoessel był odpowiedzialny za hiszpańska wersję tematu "the Glow"("Tu Resplandor"),Martina zaśpiewała tą piosenkę, wersję angielską śpiewa "Saunders Shannon".
W 2011 roku Martina Stoessel dostaje główną rolę w Disney Channel "violetta", koprodukcja Disney Channel i pol-ka production. Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji i Afrykii, w którym gra postać Violetta Castillo. Stoessel śpiewa tytułowa piosenkę z tej serii, wydaną w dniu 5 kwietnia 2012 roku zatytułowana "En mi Mundo", śpiewa też wersję Włoską, "Nel mi Mondo". Za tę rolę otrzymała nagrodę "revelation" w 2012 w Kids Choise Awards Argentyna i została nominowana do Amerykańskiej wersji, Nickelodeon Kids Chois Awards, w kategorii ulubiony artysta łaciński. Zaśpiewała także utwory takie jak "Tienes Todo" z Pablo Espinoza, "Te Creo", "Veo Veo" z Lodovica Camello, "Podemos" z Jorge Blanco "Junto a Ti" z Lodovica Camello, "Habla si Puedes", i "Ven y Canta" z wszystkimi aktorami, na albumie z serii "Violetta" Wystąpiła także w programie telewizyjnym The U-Mix Show i Disney Planet. W 2013 potwierdzono,  że zagra w 2 sezonie "Violetta " zagra tę sama postać.                                       Oficjalna strona martiny: 

       http://www.martinastoessel.com.ar/

3 komentarze:

 1. Hej, nie martw się. Twój bloog jest spoko :) Masz te informacje z sieci. Wzięłaś to z mojego blooga ;) Ale i tak jest spoko, a ja sama mam to z gazety BG :) (Bravo Girl)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie martw się :) Na pewno uzyskasz dużo komentarzy :) Może będzie ich więcej jak dasz w kim się Tini kocha? Jeśli nie wiesz to jest to Pedro :) A więcej informacji znajdziesz w gazecie BG, albo w Necie :) Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 3. Tu blog es genial! Soy un fan de Tini. Y he traducido el texto en un Google Traductor :) Tú eres grande y como algo que usted no entiende cómo traducir un polaco :)
  Twój blog jest świetny!!! Jestem fanką Tini. I przetłumaczyłam sobie twój tekst na Google Tłumacz :) Jesteś świetna a jak coś to jak nie rozumiesz przetlumaczę to na Polski :)

  OdpowiedzUsuń

Piszcie wszystko co chcecie i myślicie o moich postach!;)